#Zincirleme Kaza
Bartın'da İşçi Servisi ile Otomobil Çarpıştı: 3 Yaralı
Bartın-Karabük kara yolunda işçi servisi ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen zincirleme kazada 3 kişi yaralandı. Yaralılar hastaneye kaldırıldı.
1 saat önce
Silivri TEM Otoyolu'nda Zincirleme Kaza: 5 Yaralı
Silivri TEM Otoyolu Büyükçavuşlu mevkiinde üç aracın karıştığı zincirleme kazada 5 kişi yaralandı. Trafik akışı kontrollü olarak sağlandı.
2 saat önce
Balıkesir Erdek'te Zincirleme Trafik Kazası: 1 Ölü, 2 Yaralı
Balıkesir Erdek'te 3 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı. Kazayla ilgili inceleme sürüyor.
1 gün önce
Muş Kent Merkezinde Zincirleme Trafik Kazası: 3 Araç Hasar Aldı
Muş kent merkezinde üç aracın karıştığı zincirleme trafik kazası meydana geldi. Yaralananlar hastaneye kaldırılırken, kazayla ilgili inceleme başlatıldı.
4 gün önce
Ağrı'da Zincirleme Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 Yaralı
Ağrı'da büyükbaş hayvan yüklü tır ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen zincirleme kazada 1 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı.
5 gün önce
Bursa Osmangazi'de Zincirleme Kaza: 2 Otomobil Dereye Uçtu, 6 Yaralı
Bursa Osmangazi'de makas attığı öne sürülen bir otomobilin karıştığı zincirleme kazada, 2 araç dereye uçtu. Kazada yaralanan 6 kişi hastaneye kaldırıldı.
5 gün önce
Rize'deki feci kazada hayatını kaybeden gençlerden birinin dizi oyuncusu olduğu belirlendi
Rize Çayeli'nde 3 kişinin ölümüyle sonuçlanan zincirleme trafik kazasında, hayatını kaybeden 19 yaşındaki G.S.'nin dizi oyuncusu olduğu ortaya çıktı.
1 hafta önce
Rize Çayeli'nde Zincirleme Trafik Kazası: 3 Ölü, 5 Yaralı
Rize'nin Çayeli ilçesinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında 3 kişi yaşamını yitirdi, 5 kişi yaralandı. Kontrolden çıkan otomobilin diğer araçlarla çarpışması sonucu yangın çıktı.
1 hafta önce
Rize Çayeli'nde Zincirleme Kaza: Yangın Çıktı, 3 Kişi Öldü
Rize Çayeli'nde Karadeniz Sahil Yolu'nda 2 otomobil ve 1 minibüsün karıştığı zincirleme kazada 3 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı.
1 hafta önce
Rize Çayeli'nde Karadeniz Sahil Yolu'nda Zincirleme Kaza: 3 Ölü, 4 Yaralı
Rize Çayeli'nde Karadeniz Sahil Yolu'nda meydana gelen zincirleme trafik kazasında 3 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı. Çarpışma sonrası araçlarda yangın çıktı.
1 hafta önce
Manisa Kula'da Zincirleme Trafik Kazası: 2 Ölü, 4 Yaralı
Manisa Kula'da yağışlı hava nedeniyle kayganlaşan yolda üç aracın karıştığı zincirleme kazada 2 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı.
1 hafta önce
Manisa Kula'da Zincirleme Trafik Kazası: 2 Ölü, 4 Yaralı
Manisa Kula'da yağışlı hava nedeniyle kayganlaşan yolda üç aracın karıştığı zincirleme kazada 2 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı.
1 hafta önce
Tarsus'ta Zincirleme Kazada Bir Kişi Hayatını Kaybetti
Mersin'in Tarsus ilçesinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında 56 yaşındaki Y.Ö. hayatını kaybetti. Kazanın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
2 hafta önce
Kastamonu'da Zincirleme Kaza: Yaralıya Yardım Edenlere Araç Çarptı
Kastamonu'da refüje çarpan araçtaki yaralıya yardım etmek isteyen vatandaşlara başka bir aracın çarpması sonucu 1'i ağır 6 kişi yaralandı.
2 hafta önce
BURSA'da Otoyolda Zincirleme Kaza: 1 Ölü, 1 Yaralı
BURSA'da İzmir-İstanbul Otoyolu'nda meydana gelen zincirleme kazada TIR'ın çarptığı hafif ticari aracın altında kalan tamirci F.E. yaralandı, TIR sürücüsü O.T. ise hayatını kaybetti.
3 hafta önce
Samsun'da Zincirleme Kaza: 5 Yaralı
Samsun'un Atakum ilçesinde 3 aracın karıştığı zincirleme kazada 5 kişi yaralandı. Kaza, saat 22.30 sıralarında meydana geldi.
3 hafta önce
Samsun'un Atakum İlçesinde Zincirleme Kaza: 5 Yaralı
Samsun'un Atakum ilçesinde kontrolden çıkan otomobilin karıştığı zincirleme kazada 5 kişi yaralandı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralılara müdahale etti.
3 hafta önce
Burdur'da Zincirleme Kaza: 4 Kişi Hayatını Kaybetti, 11 Yaralı
Burdur'da 4 aracın karıştığı zincirleme kazada 4 kişi hayatını kaybetti, 11 kişi yaralandı. Kaza nedeniyle kapanan yol kısmen ulaşıma açıldı.
1 ay önce
Burdur'da Zincirleme Kaza: 4 Ölü, 11 Yaralı
Burdur'un Bucak ilçesinde 4 aracın karıştığı zincirleme trafik kazası meydana geldi. Kazada 4 kişi yaşamını yitirirken, 11 kişi yaralandı. Kazanın hatalı sollama nedeniyle olduğu değerlendiriliyor.
1 ay önce
Burdur'da Zincirleme Kazada 4 Kişi Hayatını Kaybetti, 11 Yaralı
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında 4 kişi hayatını kaybetti, 11 kişi yaralandı. Kaza sonrası incelemeler sürüyor.
1 ay önce